fbpx

Asia & Krystian | OSADA 49

by Angelika Lorek
2 marca, 2022

Wesele w kolorach jesieni OSADA 49

Ostatnio mogliście u nas zobaczyć same wakacyjne śluby. Tymczasem jesienią też jest wspaniale. I ta paleta barw, pełna złota, którą można wykorzystać w dekoracjach czy dodatkach, no cudo!

Asia i Krystian na co dzień pracują w branży ślubnej, dlatego dzień ich ślubu musiał odbyć się poza gorącym sezonem, w październiku. Pozwoliło im to w stu procentach skupić się na własnym dniu ślubu i dobrze się bawić. Przywitali nas swoją dobrą energią już rano i cały ten dzień wspominamy z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo zamówili sobie cudowną, pełną słońca pogodę, która towarzyszyła nam cały dzień. Parkiet rozgrzali chłopaki z REACT Wedding, których energia wprost rozpierała i sprawiła, że goście świetnie się bawili. Wrażenie na nas zrobił też przepięknie udekorowany słodki stół od Capuccino Cafe Sopot, który oprócz tradycyjnych słodkości serwował także porcje bezglutenowe. Właśnie te słodkości zainspirowały mnie do zrobienia zdjęć dodatków ślubnych.

Nie bez powodu miejscem wesela była OSADA 49. Asia i Krystian od lat współtworzą to miejsce i są jego gospodarzami. My gościliśmy w Osadzie już drugi raz i powiemy Wam, że bardzo lubimy tam wracać :) Pyszna kuchnia, świetna obsługa i piękne, nietypowe sale powodują, że każde wesele jest tutaj wyjątkowe.  Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz tam wrócimy przy okazji wesel lub innych wydarzeń, które licznie odbywają się w Osadzie. 

Uwaga! Mały spojler, przed Wami naprawdę sporo zdjęć detali ale są zbyt piękne, żeby Wam ich nie pokazać! Miłego oglądania :)

osada 49osada 49udekorowana osada 49 osada 49udekorowanaosada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49cappucino cafecapuccino cafeosada 49 osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49osada 49


Miejsce: OSADA 49

Dekoracje: Udekorowana

Makijaż: AC Permanent Beauty Aleksandra Ciesielska

Fryzura: Małgorzata Kotulska Stylista Fryzur

DJ: REACT Wedding

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów, więc jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment