fbpx

Martyna & Bartek | STARY MŁYN Strzeszyn

by Angelika Lorek
22 lutego, 2022

Slow wedding Stary Młyn STRZESZYN

W takie miejsce jak Stary Młyn Strzeszyn uwielbiamy trafiać! I zawsze wtedy z chęcią zostali byśmy na dłużej. Malowniczo położony na skraju Drawskiego Parku Krajobrazowego dworek z przynależąca stadniną. Pośród jezior i lasów, z dala od wszystkiego. Tylu gwiazd na niebie nie zobaczycie za często. Do tego pyszna kuchnia, domowe sery, pieczywo i całe zaplecze do wypoczynku zaprasza nie tylko na wesela ale także na urlop. Wesele w takim otoczeniu nie może się nie udać! Zwłaszcza z taką świetną parą młodą ;)

Powróćmy teraz do dnia ślubu Martyny i Bartka, w końcu to oni są bohaterami tego reportażu. Z uwagi na znaczną odległość od Gdyni, na miejscu byliśmy już dzień wcześniej. Pozwoliło to nam spokojnie zapoznać się z okolicą i częścią rodziny pary młodej. Byliśmy zachwyceni! Kolejnego dnia wstaliśmy naprawdę wcześnie, taką mieliśmy potrzebę sfotografowania tego miejsca z wszystkich stron.  A szykowało się nam prawdziwe slow wedding. Rano, przed ceremonią goście pływali sobie na deskach po jeziorze. Pogoda wręcz do tego zachęcała. Idealny sposób aby naładować baterie przed całonocną zabawą.

Para młoda dojechała do nas koło południa. Nie mogliśmy się doczekać, aby uwiecznić ich przygotowania. Wnętrza jakie zaserwował nam dworek były niezwykłe. Idealnie wpasowały się w klimat całego dnia. Po ceremonii zaślubin, na którą nasza para zajechała zabytkową syrenką, przyszła pora na wesele z nie byle jaką oprawą muzyczną. Zespół CUDAWIANKI z Poznania zmienił całkowicie nasze patrzenie na kapele biesiadne ;) Ich aranżacje znanych kawałków były świetne a energia i poczucie humoru totalnie nam się udzieliły.  

Zostaliśmy w Strzeszynie jeszcze jeden dzień. Po śniadaniu wszyscy udali się na błogi relaks na leżakach nad jeziorem. Idealne poprawiny! My niestety musieliśmy wracać do domu, ale chętnie zostalibyśmy tam jeszcze z tydzień ;) I mogłabym rozpisywać się jeszcze dłużej na temat tego jak cudownie tam było. Możecie się przekonać oglądając poniższą krótką fotorelację, zapraszam!

Stary Młyn Strzeszyn Stary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn Strzeszyn Stary Młyn Strzeszyn

Stary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynStary Młyn StrzeszynZespół Cudawianki Stary Młyn StrzeszynStary Młyn Strzeszyn Zespół CudawiankiStary Młyn StrzeszynZespół Cudawianki Zespół CudawiankiZespół CudawiankiZespół Cudawianki

 

 


Miejsce: STARY MŁYN Strzeszyn

Dekoracje i oprawa florystyczna: Wymarzone Wesele Agencja Ślubna

Oprawa muzyczna: Cudawianki

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów, więc jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment