fbpx

Cześć, tu Angelika i Patryk

i od 2018 razem tworzymy naszą markę!
Jak to się zaczęło?
Wszystko zaczęło się kilka lat temu od naszego ślubu, który pokazał nam, że nie trzeba robić zdjęć z kotletem (za co niezmiernie dziękujemy Oli Iwanowskiej – cudownej fotografce). Po kilku latach kiełkowania tej myśli w 2017 roku ja czyli Angelika ruszyłam do szkoły fotograficznej w Sopocie, kilka sesji później fotografowałam już swój pierwszy ślub! Patryk był moją prawą ręką, dzielnie dźwigał sprzęt, pomagał podejmować decyzje biznesowe i woził moją dupkę na wszystkie sesje i śluby. Aby w końcu w 2020 roku dołączyć do mnie na poważnie i zająć się filmowaniem i tak oto stworzyliśmy ten duet.
Nasza filozofia
Moglibyśmy tutaj lać wodę i opowiadać Wam o emocjach, uczuciach, miłości, pewnie nie raz czytaliście coś takiego na stronach o tematyce ślubnej. My natomiast chcielibyśmy powiedzieć Wam, że będziemy Waszymi kumplami i nie tylko zrobimy dla Was zajebistą pamiątkę z dnia ślubu, ale też będziemy zaraz obok, kiedy pojawią się problemy z wyborem fryzjerki, dekoratorki czy dylematy podczas przygotowań. Nie jedno widzieliśmy, mamy swoją listę sprawdzonych ludzi i w tym temacie możecie na nas liczyć.
A prywatnie?
Na co dzień mieszkamy w Gdyni, jesteśmy parą od ponad 10 lat. Nasza rodzina na razie w składzie 2+1, i to nie za sprawą naszego dzieciątka, bowiem opiekujemy się małym żółwiem stepowym o imieniu Ryszard! Uwielbiamy razem podróżować, słuchać muzyki, spacerować po lesie ale też pracować ;) W pracy rozumiemy się bez słów a wspólna pasja zbliża nas jeszcze bardziej.
Angelika
FOTOGRAFIA
Fotografią pasjonuję się od niemal 15 lat. Fotografowanie zaczynałam małym kompaktowym aparatem, który towarzyszył mi zawsze w szkole (mam go do dzisiaj). Skończyłam Sopocką Szkołę Fotografii, ale z uwagi na to, że mam ciągły niedosyt wiedzy brałam udział w warsztatach fotograficznych u najlepszych z branży. Ciągle też szkolę się biznesowo i każdego dnia pracuję nad tym, aby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do Waszych potrzeb. To ja jestem mózgiem operacyjnym i zajmuję się marketingiem w naszej małej firmie. W Gdyni mieszkam od urodzenia. Z wykształcenia jestem Geologiem Morza. Jestem typem marzycielki, trochę szalona, trochę w gorącej wodzie kąpana. Często się wzruszam, kocham przyrodę, seriale na Netflixie, dobre jedzenie i tatuaże. Przy pracy zawsze towarzyszy mi muzyka. Jedno jest pewne – na pewno zarażam uśmiechem, tak mówią!
Patryk
FILM
Od zawsze chciałem filmować ale nigdy nie miałem sprzętu i możliwości ku temu. Jako, że interesuję się motoryzacją, oglądałem mnóstwo klipów samochodowych na YouTubie. W końcu pomyślałem, że sam spróbuję, chwyciłem za stary aparat Angeliki i tak powstał mój pierwszy film. Uczestnicząc pośrednio w biznesie fotograficznym Angeliki i dostając mnóstwo zapytań o pakiet z filmem, postanowiliśmy wspólnie, aby spróbować filmowania na ślubach. I zagrało! Okazało się, że nie tylko świetnie mi to wychodzi, ale też wspólna praca daje nam dużo nowych możliwości. Cały czas pracuję nad swoim warsztatem – biorę udział w szkoleniach, testuje sprzęt, dużo nagrywam np. na wyjazdach czy spacerach. A tak prywatnie, pochodzę z Kościerzyny, ale moje drogi zawsze zmierzały do Gdyni. Tutaj też skończyłem studia (razem z Andzią zresztą). Moją pasją jest nie tylko motoryzacja ale też sporty ekstremalne (jeździłem m.in. na desce i MTB) i podróże. Marzy mi się aby te zimne miesiące w roku spędzać kiedyś w ciepłych i egzotycznych miejscach. Mam nadzieję, ze ten pomysł kiedyś nam się uda! Trzymajcie kciuki ;)