fbpx
Poznajmy się!
Zapraszamy Cię do naszego świata
Cześć! Tu Angelika i Patryk :) Na co dzień mieszkamy w Gdyni, jesteśmy parą od ponad 10 lat. Nasza rodzina na razie w składzie 2+1, i to nie za sprawą naszego dzieciątka, bowiem opiekujemy się małym żółwiem stepowym o imieniu Ryszard! Uwielbiamy razem podróżować, słuchać muzyki, spacerować po lesie ale też pracować ;) W pracy rozumiemy się bez słów a wspólna pasja zbliża nas jeszcze bardziej.
Angelika
FOTOGRAFIA
Mieszkam w Gdyni od urodzenia. Skończyłam Sopocką Szkołę Fotografii ale mam także tytuł magistra nauk przyrodniczych - dokładniej jestem geologiem. Jestem typem marzycielki, trochę szalona, często się wzruszam, kocham przyrodę, seriale na Netflixie, dobrym jedzenie i tatuaże. Sama mam ich kilka. Kiedy pracuję w domu zawsze towarzyszy mi muzyka - od rockowych ballad po hip-hop z lat 90’ - w tej kwestii jestem trochę oldschoolowa. Chciałabym zarazić Was moim uśmiechem i zaprosić na spotkanie z moją fotografią!
Patryk
FILM
Choć pochodzę z Kościerzyny, moje drogi zawsze zmierzały do Gdyni. Tutaj też skończyłem studia. Moją pasją jest motoryzacja. Uwielbiam wszystko co z nią związane, od grzebania przy aucie po godziny spędzone w trasie. Pasja do samochodów zapoczątkowała u mnie zajawkę filmową. Oglądając odjechane klipy ze zlotów samochodowych sam chwyciłem za kamerę szukając ciekawych kadrów. Dzięki mojej żonie poznałem delikatną stronę reportażu. Łącząc to wszystko skupiam się na uchwyceniu uczuć i emocji na filmie oraz połączeniu ich z ciekawymi i niebanalnymi ujęciami.
Napisz do nas!
Jesteśmy na pewno zgodni w jednym - najważniejsze dla nas są emocje i naturalność. Chcemy przeżywać ten dzień z Wami i być tam dla Was! Napisz do nas!
error: Content is protected !!