fbpx

Ania & Marek | Plenerowy ślub kościelny ZIELONA BRAMA

by Angelika Lorek
2 lutego, 2022

Plenerowy ślub kościelny ZIELONA BRAMA

Długo się zastanawiałam co Wam napisać o ślubie Ani i Marka. Bo historii z nim związanych jest co najmniej kilka. Zaczynając od butów pod hasłem których odbyła się cała impreza. Ale od początku ;)

Dzień ślubu to z pewnością wydarzenie, które planuje się miesiącami. Szczególnie my kobiety, uwielbiamy mieć wszystko pod kontrolą, wszystko dopięte na ostatni guzik. Kiedy więc w dniu ślubu okazało by się, że czegoś brakuje i jest to ważny element garderoby to potrafię sobie wyobrazić co by się działo. I tak się właśnie niefortunnie zdarzyło, że ślubne buty Ani, pozostały kilkadziesiąt kilometrów dalej (dodając, że na drugim końcu zakorkowanego Trójmiasta) ale Ania popijając prosecco i słuchając muzyki, wyluzowana czekała aż buty zostaną dostarczone. I to nic, że ceremonia zaślubin, do której przejdę za chwilę, „troszkę” się obsunęła. W końcu to był ich dzień i podeszli do tego z dystansem, na luzie. Życzę wszystkim naszym parom takiego podejścia ;)

Ceremonii zaślubin musimy poświecić cały akapit, bo była bardzo wyjątkowa – był to plenerowy ślub kościelny. Pierwszy raz uczestniczyliśmy w takiej mszy pod chmurką. Dla nas sytuacja niezwykła, nowa i bardzo inspirująca. Całkiem inne światło, możliwość wejścia tam, gdzie w kościele nam nie wolno a przede wszystkim nowe spojrzenie. A jeśli Wy taki ślub kościelny w plenerze sobie wymarzycie to ŚLUBOKRĘT to agencja, która wszystko dla Was przygotuje i udekoruje. Polecamy!

Przed Wami nasza foto relacja tego co się tam jeszcze działo. Życzymy Wam miłego oglądania i do zobaczenia niedługo!    

zielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzbriluzielona brama przywidzdiorzielona brama przywidzzielona brama przywidz Plenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyślubokrętPlenerowy ślub kościelnyślubokrętPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyślubokrętPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyślubokrętślubokrętPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyPlenerowy ślub kościelnyzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidzzielona brama przywidz


Miejsce: ZIELONA BRAMA Przywidz

Dekoracje: Bukiety Bankiety

Organizacja ceremonii zaślubin: Ślubokręt

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów, więc jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment