fbpx

Ada & Tomek | Boho Wedding FOLWARK DAJAK

by Angelika Lorek
20 stycznia, 2022

Boho Wedding FOLWARK DAJAK

Najcieplejszy dzień w roku i ślub w plenerze? A czemu nie!! Bo kto by pomyślał, że czerwiec nas tak zaskoczy! Ale zacznijmy może od początku.

Przygotowania, uroczystość oraz wesele Ady i Tomka odbyły się na terenie położonego w samym sercu lasu starego folwarku. Dekoracje w stylu Boho, makramy i mnóstwo zieleni – no wiecie, totalnie nasz klimat. Folwark Dajak w Koleczkowie to nie tylko piękne miejsce z duszą, ale też przepyszne, regionalne jedzenie i zawsze pomocna obsługa.

Tego dnia żar lał się z nieba, a my wymyśleliśmy sobie zdjęcia na dworze, bo przecież piękny ogród ;) Na szczęście kadry, które zrobiliśmy zrekompensowały nam odwodnienie i spalone karki. Nasza młoda para spotkała się pierwszy raz dopiero przy ołtarzu. Sama ceremonia była bardzo wzruszająca, a pogoda sprawiała wrażenie raczej ślubu w Toskanii niżeli na Kaszubach. Po ceremonii i uroczystym obiedzie przyszedł czas na błogi relaks na leżakach w rustykalnym folwarcznym ogrodzie. Wykorzystaliśmy moment zachodu słońca na szybka sesję, bo aż żal byłoby nie skorzystać z uroków okolicy. A kiedy wszyscy trochę odpoczęli od upału, przyszedł czas na szaleństwa na parkiecie prowadzone przed Krzyśka i Kamila, których serdecznie pozdrawiamy ;)

Jak na każdym ślubie, dzień był pełen wzruszeń i emocji, ale mi chyba najbardziej w pamięci utkwiła niespodzianka Ady dla Tomka – pokaz slajdów ze zdjęciami z kilku lat ich wspólnej drogi. I przepiękne słowa, które wtedy Ada powiedziała (ale tego już Wam nie zdradzimy ;)) Tak, to są właśnie takie chwile w naszej pracy, kiedy i nam łezka się w oku zakręci! Ale chyba właśnie dlatego to kochamy.

Przed Wami fotograficzny skrót tego co się tam jeszcze działo. Życzymy miłego oglądania i zapraszamy wkrótce bo zamierzamy wrzucić tu jeszcze sporo podobnych historii :) Do usłyszenia!

folwark dajakfolwark dajakby żeniaby żeniaby żeniafolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakby żeniafolwark dajakfolwark dajakby żeniaboho ślubboho weddingfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakby żeniafolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajakfolwark dajak

 

 


Miejsce: Folwark DAJAK Koleczkowo

Dekoracje: Kwiaciarnia by Żenia

Film: Patryk Lorek

DJ: MUCHA Kamil & Krzysiek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów, więc jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment