fbpx

Ewelina & Maciej | OLIVIA STAR Gdańsk

by Angelika Lorek
11 lutego, 2022

Wesele w chmurach OLIVIA STAR

Z pewnością dobrze nas znacie z rustykalnych ślubów w plenerze i pachnących drewnem sal. Nie ukrywamy, że takie miejsca lubimy najbardziej i to tam czujemy się najpewniej. Ale uwielbiamy też wyzwania. Kochamy się rozwijać i próbować nowych rzeczy.  Dlatego z ekscytacją czekamy na śluby w takich miejscach jak to, które dzisiaj zobaczycie. To będzie coś innego. Nowoczesne wesele w Olivia Star w Gdańsku.

Kiedy kilkanaście miesięcy temu spotkaliśmy się z Eweliną i Maćkiem, właściwie nie zdawaliśmy sobie sprawy jak wysoko odbędzie się wesele. Nasze wyobrażenia nie sięgały tylu metrów. Zrozumieliśmy to chyba dopiero wtedy, kiedy z zatkanymi uszami, obładowani sprzętem wjeżdżaliśmy na 34 piętro de facto najwyższego budynku w Trójmieście – Olivia Star. Tak, Ewelina i Maciek zdecydowanie wiedzą jak zrobić efekt WOW! Wystarczy zaprosić gości na wesele w chmurach i rozkręcić tam najlepszą imprezę!

I wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło? Na pewno nie zgadniecie. Nie były to zapierające dech w piersiach widoki, wysokość nad poziomem morza czy wielkość sali. Był to zabytkowy historyczny kominek stojący na środku nowoczesnej sali! No tego to się tam kompletnie nie spodziewałam! Zresztą sprawdźcie sami :) Życzymy miłego oglądania!

PS: A gdybyście zechcieli obejrzeć ten reportaż w formie ruchomych obrazków to czeka on na Was na naszym YouTubie (o tutaj).

wesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia star wesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starsesja olivia gardensesja olivia gardensesja olivia gardensesja olivia gardenwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia star wesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia starwesele olivia star

wesele olivia star

wesele olivia starwesele olivia starwesele olivia star


Miejsce: OLIVIA STAR TOP

Oprawa muzyczna: Łukasz Dejk

Dekoracje: Dekoratka

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów. Jeśli więc jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment