fbpx

Angela & Piotr | Hotel KISTON

by Angelika Lorek
9 maja, 2023

 Pełny emocji ślub Hotel KISTON

Jak rozpocząć sezon ślubny z przytupem? Tylko z takimi ludźmi! Od początku dnia w hotelu Kiston, aż po sesję plenerową, Angela i Piotr zarażali energią i uśmiechem, sprawiając, że zdjęcia niemalże robiły się same. Ten ślub mieliśmy okazję fotografować na cztery ręce, co rzadko się nam zdarza, ale nadaje reportażowi jeszcze większej wielowymiarowości i nowej perspektywy. I ciężko mi było wybrać te kilkadziesiąt zdjęć z setek kadrów, do których mam sentyment. Mam nadzieję, że ta mała zajawka, choć trochę odda emocje tego dnia.

W Hotelu Kiston byliśmy pierwszy raz ale już możemy powiedzieć, ze polecamy to miejsce. Ślub odbywał się w marcu, więc trochę obawialiśmy się o pogodę ale i tym razem nas nie zawiodła. Chyba mamy moc przyciągania słońca, serio! Prawdziwie włoski klimat, ciepłe promienie słońca w połączeniu z bielą Kistona, dały naprawdę ciekawe efekty. I tutaj możecie zobaczyć, jak świetnym pomysłem jest szykowanie się na sali weselnej. Przygotowane do zdjęć wnętrza, wszystko na miejscu, co automatycznie oznacza więcej czasu na zdjęcia. Naprawdę w Kistonie wyszło to rewelacyjnie! Zresztą sami zobaczycie poniżej :) I przygotujcie chusteczki bo łez, wzruszeń i życzliwości na tym ślubie było mnóstwo!

To co wymaga jeszcze uwagi to nasza dość niestandardowa sesja plenerowa, którą zrobiliśmy latem. Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego przyciągnęliśmy uwagę wielu ludzi podczas tej nietypowej sesji – wpadajcie na naszego Instagrama! Tam znajdziecie rolkę podsumowującą tą crazy sesyjkę. I pamiętajcie, my na takie pomysły zawsze chętni ;)

 

 

 


Miejsce: Hotel KISTON Kistowo

Bukiet ślubny: Natalia Daszewska

DJ: REACT wedding Hania i Piotr Burba


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Kalendarze na ten rok już zamknęliśmy (z wyjątkiem małych uroczystości w tygodniu). Nadal jednak prowadzimy zapisy na sezon 2024.

Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu – piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com .

Czekamy na Was! :)

    Leave a comment