fbpx

Agata & Michał | OKLASKI Stanisławie

by Angelika Lorek
20 lutego, 2024

Ślub plenerowy z wiejską sielanką w tle w Oklaski Stanisławie

Kiedy przyjechaliśmy tego dnia do Oklaski Stanisławie zapowiadał się prawdziwy letni dzień. Pola wokoło były intensywnie złote, skowronki nad nimi śpiewały cudownie a w powietrzu unosił się zapach dojrzewającego zboża. Prawdziwa wiejska sielanka. Nic dziwnego, że tyle par decyduje się na ślub tutaj. To prawdziwa perełka na ślubnej mapie Polski, miejsce idealne na ślub plenerowy.

Ale niech Was nie zwiedzie ten spokój i harmonia polskiej wsi. Gdy tylko zapadł zmierzch na parkiecie rozpalił się ogień, który zdecydowanie nie gasł do rana. Wszystko za sprawą Dja Piotrka i wspaniałej ekipy jaką zebrali wokół siebie Agata i Michał. Z nimi nie można było się nudzić a te dzikie pląsy zaowocowały całkiem szalonymi kadrami ;) Zresztą sprawdźcie sami!

Tak na koniec mała dygresja ode mnie, czy wiecie w co polecamy zaopatrzyć się w trakcie przygotowań? W pizzę! Bo kto nie lubi pizzy? Często zapominacie o zjedzeniu czegokolwiek w tym dniu, a żeby dotrwać do momentu przysięgi jeść trzeba ;) Ale nasze pary są przygotowane!

Zapraszamy do oglądania! oklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławie pracownia niezapomniane wedding roomwedding room justyna jeszkewedding room justyna jeszkepracownia niezapomnianeoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławie pracownia niezapomnianepracownia niezapomnianepracownia niezapomnianeoklaski stanisławie oklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieżuławskie wypiekiżuławskie wypiekioklaski stanisławiepiotrek babińskioklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławieoklaski stanisławie      


Miejsce: Oklaski Stanisławie

Florystyka: Pracowania Niezapomniane

Suknia ślubna: Wedding room Justyna Jeszke

Fryzura: Agata Jachimowicz

MUA:  by Matuszewska

Tort: Żuławskie wypieki

Prosecco van: No i pięknie

Oprawa muzyczna: DJ Piotr Babiński


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Kalendarze na ten rok już zamknęliśmy (z wyjątkiem małych uroczystości w tygodniu). Nadal jednak prowadzimy zapisy na sezon 2025.

Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu – piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com .

Czekamy na Was! :)

    Leave a comment