fbpx

Natalia & Bartek | WODNY ŚWIAT Ostrzyce

by Angelika Lorek
17 marca, 2022

Szalone wesele WODNY ŚWIAT Ostrzyce

Historia tego wesela jest bardzo ciekawa. Właściwie to miało nas tam nie być w pełnym składzie, ale całe zamieszanie z pandemią tak poprzekładało nam terminy, że spotkaliśmy się ponad rok później niż wstępnie planowaliśmy i mogliśmy przygotować zarówno zdjęcia jak i film z czego bardzo się cieszymy. To był ten typ wesela, które na długo utkwi nam w pamięci. Ta niesamowita energia, luz a do tego przyjemna dla ucha muzyka spowodowała, że nadal mam ciarki na plecach kiedy o tym myślę.

Natalia i Bartek powiedzieli sobie TAK na malutkiej wyspie, pośród zieleni, szumu traw i śpiewu ptaków, w towarzystwie najbliższych sobie osób. To było kameralne przyjęcie, ale za to ogień na parkiecie jaki zaprezentowali goście z parą młodą na czele, to było coś niezwykłego! Bo czasami mniej znaczy naprawdę więcej ;)

Miejsce uroczystości czyli Wodny Świat Ostrzyce jest idealne nie tylko na wesele ale też urlop z dala od miasta. Takiej ilości gwiazd i błogiej ciszy nie uświadczycie w Trójmieście. Macie tutaj też dużą bazę noclegową dla gości w postaci domków nad rozlewiskiem. W sam raz, aby wychillować się po sobotniej imprezce weselnej. Rustykalną salę w Boho klimacie udekorowali 3D florist. Za przepyszny słodki stół z opcją vegan odpowiadała AGA Piecze (słodkości przetestowane, zdecydowanie polecamy!). Nieziemsko pyszne driny zaserwował BAR Cocktail. A prowadzenie imprezy na luzie zawdzięczamy Krzyśkowi z Letsparty. Taka ekipa to przepis na weselny sukces, zresztą oceńcie sami!

wodny świat ostrzyce3d floristwodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzyce wodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzyce wodny świat ostrzyce3d florist3d floristaga pieczeaga pieczeaga pieczewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycebar cocktailwodny świat ostrzycewodny świat ostrzycebar cocktailwodny świat ostrzycebar cocktailaga pieczeaga pieczewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycebar cocktailletsparty djwodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzycewodny świat ostrzyce

 


Miejsce: WODNY ŚWIAT Ostrzyce

Suknia ślubna: Katarzyna Januszewska Atelier

Dekoracje: 3D Florist

Słodki stół: Agapiecze

Drinkbar: BAR Cocktail

DJ: Letsparty.pl

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Kalendarze na ten rok już zamknęliśmy (z wyjątkiem małych uroczystości, możemy wykonać jeszcze 2-3 mniejsze reportaże).

Nadal prowadzimy zapisy na sezon 2023. Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu – piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com . Czekamy na Was! :)

    Leave a comment