fbpx

Kinga & Sebastian | Romantyczna sesja ślubna nad morzem

by Angelika Lorek
20 lipca, 2021

Romantyczna sesja ślubna nad morzem

Są takie miejsca na mapie Trójmiasta, gdzie plaże są puste a lasy piękne. Gdzie tylko dzika przyroda, śpiew ptaków, sarny na wydmach i wiatr we włosach. My je dla Was znajdujemy i zabieramy Was tam na niezwykłą przygodę. Tak też było w przypadku Kini i Seby, zaufali nam w pełni i pozwolili działać. I wyszło cudownie, lekko i na luzie! I tylko komary próbowały nam popsuć humor, ale się nie daliśmy!

Większość takich sesji zaczynamy dwie godziny przed zachodem słońca. Światło jest wtedy przyjemnie miękkie i ciepłe, a w obecne upalne dni wieczór przynosi tak wyczekiwaną przez wszystkich ochłodę. Godzinka marszu z przystankami na zdjęcia w paprociach, wśród powalonych drzew i jesteśmy na plaży. Po drodze dowiadujemy się od Was mnóstwa ciekawych rzeczy. Na przykład co najlepsze na komary (sprawdzone przez Sebastiana w tropikach) i jak zbudowane są farmy wiatrowe! Wiedzieliście, że wiatraki są puste w środku? Totalnie mnie to zaskoczyło! Na plaży trochę się przytulamy (nie my of course a Wy ;D), trochę latamy dronem i żegnamy się ze słońcem. Czasem podglądają nas sarny (które najzwyczajniej w świecie mają parcie na szkło). Po zachodzie biegiem do autka, bo w lesie ciemno, a my jak zwykle latarkę zostawiliśmy w domu.

Po takiej sesji idealna jest pizza i zimne piwo! I uwierzcie, że bieganie w piasku w sukni ślubnej czy garniturze kiedy jest tak gorąco to prawdziwy trening, po którym dobra szamka jest co najmniej wskazana jak nie obowiązkowa! To co, wchodzicie w to z nami?! A wiec zapraszamy Was – taka sesja ślubna nad morzem czy gdziekolwiek sobie wymarzycie czeka na Was (bezkarne jedzenie pizzy w tygodniu również!)    

 

sesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna nad morzemsuknia ślubnasesja ślubna nad morzemsesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiepaprociesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiesesja ślubna w lesiemewia łachasesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzem


Suknia ślubna z salonu  Marry Me – House of Brides

Film ze ślubu i nadmorskiej sesji znajdziecie tutaj

A po więcej reportaży zapraszamy tutaj

możecie tez zajrzeć na nasz Facebook czy Instagram


Zapraszamy również na naszego bloga!

    Leave a comment