fbpx

Kasia & Bartek | Najbardziej luzackie wesele roku! ZIELONE WZGÓRZA

by Angelika Lorek
25 stycznia, 2022

Najbardziej luzackie wesele roku! ZIELONE WZGÓRZA Mądrzechowo

Jeśli już trochę nas znacie to wiecie, że z zamkniętymi oczami wchodzimy z Wami we wszystkie najbardziej szalone pomysły, a z perspektywy innych par młodych, wesele bez DJa, tortu i oczepin do takich pomysłów należy. Czy wszystko się udało? Na 200 %, z mała pomocą cudownej wedding plannerki Joli. Czy goście dobrze się bawili? Ogień na parkiecie z pewnością to potwierdza. Dzień ślubu w zgodzie ze sobą i z takimi cudownymi podwykonawcami po prostu musi się udać!  

Ale było coś jeszcze co sprawiło, że było tak wyjątkowo. Kasia i Bartek napisali własne przysięgi, które odczytali podczas ceremonii zaślubin. W swoim wyjątkowym stylu, jak się okazuje myśląc bardzo podobnie opisali co do siebie czują (fragment tej przysięgi możecie zobaczyć o tutaj ). To naprawdę świetny pomysł, aby z bardzo krótkiej formalnej ceremonii, zrobić coś bardzo osobistego. Jeśli to dla Was zbyt osobiste, takie przysięgi możecie odczytać sobie wcześniej np. podczas first looku, zapraszając na ten moment filmowca. Wzruszenia i szybsze bicie serca gwarantowane!

Mamy dla Was jeszcze jedne pomysł zaczerpnięty z tego wesela. Brak DJa nie musi się wiązać z brakiem atrakcji. Tu z pomocą przyjdą Wasi przyjaciele, którzy mogą przygotować dla Was np. Quiz o parze młodej czy inne ciekawe konkursy. Będą ona bardzo osobiste i z pewnością przyniosą dużo śmiechu.

Dziś przygotowaliśmy dla Was porcję zdjęć z dnia zaślubin Kasi i Bartka w Zielone Wzgórza Mądrzechowo. Uprzedzamy, będzie długo! Życzymy Wam miłego oglądania i zapraszamy wkrótce, bo zamierzamy wrzucić tu jeszcze sporo podobnych historii :) Do usłyszenia!    

zielone wzgórzazielone wzgórzaeasy eventobrączkizielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórza zielone wzgórzaeasy eventzielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórzazielone wzgórza gustawek na słodkogustawek na słodkozielone wzgórzazielone wzgórza

 

Miejsce: ZIELONE WZGÓRZA Mądrzechowo

Organizacja: Easy Event

Dekoracje: projekt – Easy Event, wykonanie – Zielone Wzgórza

Neon: Dekoracje Wariacje

Tekstylia: Mamyto

Bukiet ślubny: Narcyz

Make up: Emilia Różycka

Fryzura: Sisstyle Stylists

Słodki stół: Gustawek na słodko

Papeteria: Design Your Wedding

Film: Patryk Lorek


Nowości zawsze znajdziecie na naszym Instagramie.

PS. Prowadzimy właśnie zapisy na śluby 2022/2023. Zostało nam jeszcze trochę wolnych terminów, więc jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście zobaczyć pełny materiał ze ślubu to piszcie do nas koniecznie przez formularz kontaktowy lub mailowo alorekphoto@gmail.com Czekamy na Was! :)

    Leave a comment