fbpx

Albumy i odbitki

by Angelika Lorek
28 maja, 2020

W mojej ofercie znajdziecie odbitki, fotoksiążki i fotoalbumy. Dzisiaj chciałabym pokrótce przedstawić Wam każdy z tych produktów i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto zamawiać zdjęcia w formie drukowanej u fotografa? Przyjemnej lektury :)

Po co właściwie zamawiać album czy odbitki skoro są zdjęcia w formie cyfrowej?

No właśnie, wielu z Was pomyśli, że to zbędny wydatek. Chciałabym przekonać Was, że tak nie jest :)

W dzisiejszych czasach robimy sobie setki zdjęć. Relacjonujemy w mediach społecznościowych każde urodziny, wyjazd na wakacje czy wyjście na spacer. Nasze dyski i karty pamięci pękają w szwach. Do tego przed ekranem telefonu lub komputera spędzamy długie godziny. Powiedzmy sobie szczerze, ile razy wracacie do zdjęć na komputerze? Pewnie przeglądacie je krótko po zrobieniu a potem lądują zapomniane gdzieś na dysku.

Do odbitek czy albumów dużo łatwiej wrócić, są to produkty ponadczasowe, idealne do wspólnego oglądania z dziadkami czy dziećmi. Traktujemy je z większym sentymentem i to właśnie te drukowane kadry zapadają nam w pamięć. Płytę, pendrive czy zdjęcia na dysku łatwo zgubić lub po prostu zepsuć ;) Wydrukowane zdjęcia z pewnością przetrwają blackout!

W moim domu odbitki zawsze były bardzo ważne. Do dziś pamiętam szuflady pełne czarno-białych zdjęć moich dziadków. To piękne wspomnienia i nasza rodzinna historia. Właśnie dzięki tym zdjęciom dowiedziałam się, jak się poznali, gdzie pracowali w młodości i co lubi robić razem. Warto to pielęgnować! Wasze dzieci z pewnością będą pokazywać wasze zdjęcia swoim wnukom. A co jeśli technologia nie pozwoli na odczytanie starych plików jpg? Odbitkom to nie grozi, pod warunkiem, że będziemy je dobrze przechowywać.

Ja zdecydowanie stawiam na jakość. Zamawiane u mnie albumy czy odbitki są wykonane z papierów i tkanin najwyższej jakości. Nie są to produkty najtańsze, ale posłużą Wam latami, nie wyblakną i nie rozpadną się po kilku użyciach. Jakość wydruku i oddanie kolorów też jest zdecydowanie lepsze od odbitek zamawianych w sieciówkach. Warto o tym pomyśleć zanim zamówicie taki produkt.

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałam Was do takiej formy zatrzymywania wspomnień! Poniżej znajdziecie szczegółowy opis albumów, które możecie u mnie zamówić już dziś :)

Odbitki

Zacznijmy od odbitek. Moje odbitki są naświetlane na wysokiej jakości papierze jedwabistym. Struktura papieru sprawia, że są przyjemne w dotyku, nie ma refleksów a co najważniejsze są trwałe i odporne na zabrudzenia. Z każdej z moich sesji otrzymacie kilka odbitek w cenie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby domówić ich większą ilość ;) Odbitki są ponadczasowe, mogą ozdobić Wasze ściany, być prezentem dla bliskich czy stanąć w ramce w Waszym miejscu pracy.

Każde odbitki są przeze mnie starannie pakowane. Przywiązuję do tego dużą uwagę, ponieważ wiem ile radości sprawia Wam odpakowywanie takiego „prezentu”. Sposób zapakowania zdjęć jest też idealny, aby takie pudełko od razu podarować w prezencie, np. dziadkom :) Takie prezenty cieszą bardzo i sprawiają, że nie raz pojawi się łza wzruszenia w oczach Waszych bliskich.

Albumy

W mojej ofercie pod hasłem albumy znajdziecie tak naprawdę dwa produkty: fotoksiążkę czyli taki album ślubny oraz fotoalbum z sesji rodzinnych, chrztów czy innych małych uroczystości.

Fotoksiążka

Jest to album formatu 20×30 oprawiony w płótno, ekoskórę lub uwielbiany przez Was ostatnio welur. Nazywany jest fotoksiążką, ponieważ ma miękkie karty, otwierane właśnie jak książka. Dzięki takim stronom zmieścicie w albumie zdecydowanie więcej zdjęć (60 stronnicowy album pomieści nawet 120 zdjęć!). Możecie w nim umieścić niemalże całą historię Waszego wielkiego dnia. Jest to produkt idealny do zdjęć ślubnych. Strony łatwo się przegląda a papier, który jest użyty w albumie jest, podobnie jak odbitki, jedwabisty w strukturze, która nie brudzi się nawet przy częstym przeglądaniu. A przecież to taki album, do którego będziecie wracać wiele razy, podczas Waszych spotkań rodzinnych czy rocznic. Chcemy, aby służył Wam całe życie!

W mojej ofercie ślubnej znajdziecie również taki produkt jak Albumy dla rodziców. Są to dwie 40-sto stronnicowe fotoksiążki w eleganckiej oprawie wybranej przez Was. Jest to doskonały prezent pod choinkę czy w podziękowaniu za pomoc przy organizacji wesela. Pamiętajcie, że album możecie zamówić w każdej chwili, nawet po roku czasu od wesela! Każdy album starannie pakuję. Obdarowana nimi osoba z pewnością będzie wzruszona takim prezentem!

Fotoalbum

To taki mniejszy album formatu 20×15 lub 20×30, który również możemy oprawić w dowolną tkaninę. Charakteryzuje się twardymi stronami (coś w stylu książeczek dla dzieci). Ma zazwyczaj od 5 do 10 stron. I to jest właśnie świetne rozwiązanie na zdjęcia z sesji rodzinnych, ponieważ możemy przeglądać taki albumik z dziećmi, nie ryzykując szybkiego jego zniszczenia ;) Taki fotoalbum sprawdzi się też jako pamiątka z sesji narzeczeńskiej(o sesji narzeczeńskiej przeczytacie tutaj) , ciążowej czy portretowej. Z pewnością przetrwa lata przeglądania ;)

Każdy z tych produktów możecie zamówić u mnie w każdej chwili, nawet, jeśli Wasza sesja dawno się odbyła. Możecie też kupić voucher prezentowy dla swoich bliskich na sesję wraz z odbitkami lub albumem. Gorąco Was zachęcam do zatrzymywania wspomnień na papierze!

    Leave a comment